Nabídka naší agentury

Agentura orchestru je schopna na přání pořadatele vyprodukovat jakýkoliv koncert se speciálním zaměřením. Dirigent Václav Hybš je naším předním vysoce uznávaným aranžérem, který připravuje veškerý repertoár především svému orchestru a zpěvákům, které doprovází, ale aranžuje i pro jiná hudební tělesa.

Naše základní nabídka:

Big Band - orchestr mladých vynikajících hráčů(18 osob, jsme však schopni zajistit orchestr až o 120 hudebnících), 4 zpěváci - absolventi konzervatoře, zvukové a technické zabezpečení.

Cena za vystoupení orchestru je odvozena od počtu produkovaných hodin, specifikace vystoupení (např. ples, koncert, atd.) a náročnosti produkce (zkoušky, doprovod zpěváků, nahrávání ve studiu, atd.). K ceně je nutno připočítat částku za dopravu (pokud se jedná o akci mimo Prahu) a případně ubytování, je-li nutné.

Agentura Orchestru Václava Hybše vám dále může nabídnout různá hudební tělesa (dechovka, cimbálovka, salónní orchestr) dua, tria, atd. dle vašeho přání k různým příležitostem jako jsou večírky, rauty, svatby, koncerty, k tanci se zpěvem nebo bez.

Václav Hybš s orchestrem může doprovodit mnoho dalších zpěváků, kteří mají s orchestrem připravený repertoár. Více informací na Top zpěváci.